Morpa Kampüs

Morpa Kampüs Nedir?

Morpa Kampüs, ilkokul ve ortaokul öğrencileri ile öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, MEB müfredatına uygun, binlerce içeriğin ( konu anlatımları, çalışmalar, testler, videolar, belgeseller, ödev yaprakları, deneyler, kitaplar vb. ) ve detaylı raporlamanın yer aldığı bir platformdur.

Morpa Kampüs

Morpa Kampüs’te Neler Var?

Morpa Kampüs’te ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf, ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf dersleri için hazırlanmış ve MEB müfredatına uygun konu anlatımları, interaktif çalışmalar ve etkinlikler, sınavlar, ödev yaprakları, interaktif ödevler, çözümlü soru videoları, belgeseller, deneyler, zengin e-kütüphane, ödüllü yarışmalar, detaylı raporlama ve daha fazlası yer almaktadır.

Kimler Kullanabilir?

Morpa Kampüs uygulamasını öğretmenler ve öğrenciler kullanabilir.

Morpa Kampüs App – Specifications:

TitleMorpa Kampüs for PC
CategoryEducation
File size17M
Installations1,000,000+
Rating3.7/5.0
Req Android versionAndroid 5.1 and up
Developed ByMorpa Kultur Yayinlari

Morpa Kampüs, play store’da 3.7 yıldızlı uygulama derecelendirmesi ile şimdiye kadar 1.000.000′ den fazla indirme aldı. Bu uygulama şu anda Eğitim kategorisinde mevcuttur ve ayrıca oyun mağazasının Editörün seçimi bölümünde listelenmiştir.

Morpa Kampüs App FAQ

✅ Morpa Kampüs’ü açtığımda siyah ekran / beyaz ekran (boş ekran) alıyorum?

Android işletim sistemindeki en yaygın sorunlardan biridir. Genellikle bir uygulamayı açtığınızda, birkaç saniye boyunca siyah bir ekran görürsünüz ve ardından uygulama bir hata mesajıyla veya hatasız olarak çöker. Bu sorunu çözmenin birkaç yolu vardır.

Çoğu zaman, geçici bir yükleme sorunu olabilir. Telefonunuzdaki son uygulamalar menüsüne (genellikle ilk sol düğme) basmanız yeterlidir. Ardından bu sorunu olan uygulamayı kapatırsınız. Şimdi uygulamayı tekrar açın. Normal şekilde çalışabilir.

Android cep telefonunuzda yeniden başlatmayı deneyin. “Ev” ve “Güç” düğmelerini aynı anda 10 saniyeye kadar basılı tutun. Ardından, düğmeleri bırakın ve ekran açık olana kadar “Güç” düğmesini basılı tutun. Şimdi uygulamayı açmayı deneyebilirsiniz, iyi çalışabilir.

Yukarıdakilerden hiçbiri çalışmıyorsa, telefonunuzun pili bitene ve otomatik olarak kapanana kadar bekleyebilirsiniz. Ondan sonra şarj edin ve güç düğmesine basın. Bundan sonra işe yarayabilir.

Son olarak, hiçbir şeyle düzeltemiyorsanız, uygulamayı kaldırmanız ve yeniden yüklemeniz gerekebilir. Android genellikle uygulamayı yeniden yükledikten ve oturum açtıktan sonra tüm ayarları geri yükler. Bunun düzeltip düzeltmediğini görebilirsin.

Bazı nadir durumlarda bile, yeniden yükleme adımı da çalışmaz. Bu sizin durumunuzsa, uygulamanın eski sürümlerini yüklemeyi deneyin.

✅ My Morpa Kampüs app wont load or not working properly (loading error / server error / connection error / Screen Freeze / Ping Problem).

Mobil uygulamalarda yük sorununa neden olabilecek birkaç durum vardır.

Morpa Kampüs uygulama sunucusu kapatımış olabilir ve bu da yükleme sorununa neden oluyor. Lütfen birkaç dakika sonra deneyin.

Wifi / mobil veri bağlantınız düzgün çalışmıyor. Lütfen veri bağlantınızı denetleyin.

Uygulamayı aynı anda kullanan çok fazla kullanıcı var. Lütfen birkaç dakika sonra deneyin.

✅ I’m having Morpa Kampüs login issue or account related issues.

Giriş veya hesapla ilgili sorununuz varsa, lütfen aşağıdaki adımları kontrol edin.

Morpa Kampüs sunucusu arızalı olabilir ve bu da giriş/hesap sorununa neden oluyor. Lütfen birkaç dakika sonra oturum açmayı deneyin.

Wifi / mobil veri bağlantınız düzgün çalışmıyor. Lütfen veri bağlantınızı denetleyin.

Yanlış oturum açma kimlik bilgileriyle çalışıyor olabilirsiniz. Lütfen girdiğiniz ayrıntıların doğru olduğunu onaylayın.

Facebook, twitter, google vb.

Hesabınız etkinlikler için yasaklanabilir veya devre dışı bırakılabilir. Lütfen hata iletilerini okuyun.

✅ I have Morpa Kampüs app installation issues.

Bağlantı için wifi / internet bağlantınızı kontrol edin.

Lütfen mobil depolama alanınızı kontrol edin. Diskinizde yeterli alan yoksa uygulama yüklenemiyor.

Yüklemeye çalıştığınız uygulamanın android sürümünüzü desteklediğini doğrulayın.

✅ My Morpa Kampüs app is not updating properly in my phone.

Lütfen wifi / mobil veri bağlantınızı kontrol edin ve düzgün çalıştığını doğrulayın. Bu aşağı ve Morpa Kampüs uygulamasını güncellemenizi engelliyor olabilir.

Telefonunuzda güncellemeleri indirmek için yeterli depolama alanınız olduğunu onaylayın. Yeterli depolama alanınız yoksa uygulama güncellemelerini engelliyor olabilir.

✅ Audio / video loading problem with Morpa Kampüs.

Ses sorunlarınız varsa telefonunuzun sesini kontrol edin. Hoparlörlerinizle mi yoksa uygulamayla mı ilgili bir sorun olduğunu öğrenmek için kulaklıkları kullanmaya çalışın.

Video yükleme sorununuz varsa, lütfen internet hızınızı ve wifi bağlantınızı kontrol edin.

✅ Morpa Kampüs app Notifications are not working properly.

Apps->Morpa Kampüs->Notifications’ınıza gidin ve bildirimlerin etkin olup olmadığını kontrol edin. Etkinleştirilmemişse, lütfen etkinleştirin.

Ayrıca bildirim uyarısı sesleri alamazsanız, uygulama bildirim seslerini yanlışlıkla sessize almadığınızı yeniden doğrulayın.

✅ I deposited money into Morpa Kampüs. But I don’t see it added to my balance.

Uygulama şirketinin / geliştiricisinin hesabınıza ödeme ve krediyi işlemesi biraz zaman alabilir. Lütfen 24-48 saat sabırlı olun ve tutarın hesabınıza yatırılıp yatırılmayanlara bakın. Değilse, lütfen aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanarak geliştirme şirketiyle iletişime geçin.

Email Address: [email protected]

✅ I won money in Morpa Kampüs & How to withdraw money to my bank/paypal?

Hesap menünüze gidebilir ve daha sonra para çekme eşiğinize ulaştığınızda çoğunlukla bir para çekme seçeneği görebilirsiniz. Para çekme isteği başlatmak için bu özelliği kullanabilirsiniz.

✅ I withdrew money from Morpa Kampüs and I did not get in my account / paypal. How to verify?

PayPal giriş yapabilir ve kredili para olup olmadığını görebilirsiniz. İşlemi görmüyorsanız uygulamayı açabilir ve para çekme durumunu kontrol edebilirsiniz. Para çekme işleminin başarıyla işlendiğini görürseniz ve bankanıza/PayPal’ınıza almazsanız, uygulama geliştiricilerine / desteğine başvurun.
Support Email: [email protected]

How to Download Morpa Kampüs for PC?

Morpa Kampüs’i bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirin. Google play store’da bulunan herhangi bir uygulama, aşağıda belirtilen yöntemlerle PC’de kullanılabilir. Bu kılavuzda en iyi android emülatörlerinden ikisini kullanacağız – Bluestacks ve MemuPlay. Bu ikisi çok popülerdir ve PC’deki uygulamaları kullanma konusunda sorunsuz bir android deneyimi sunar.

Yöntem 1: Pc için Morpa Kampüs İndir:

Bluestacks emülatör pazarının en iyi oyuncusudur. On yıldan fazla bir süredir bu alandaydı ve kullanıcı deneyimi açısından çok gelişti. Dünya çapında 100 milyondan fazla kullanıcı, en sevdikleri oyunları oynamak veya android uygulamalarını kullanmak için bu platformu kullanıyor.

İşte Bluestacks yöntemini kullanarak PC için Morpa Kampüs’i indirmek için adım adım kılavuz.

 • Adım 1: Bluestacks yazılımını dizüstü bilgisayarınıza indirin ve yükleyin. İşte Bluestacks indirme bağlantısı – Bluestacks’i indirin
 • Adım 2: İndirildikten sonra Bluestacks uygulama oynatıcıyı yükleyin. Kurulum ve tek seferlik kurulum, internet bağlantınıza bağlı olarak birkaç dakika sürebilir.
 • Adım 3: Bluestacks öykünücüsünde, önceden yüklenmiş tüm uygulamalara erişebileceğiniz Yüklü Uygulamalar sekmesini bulun. Bu listede Google play store uygulamasını bulun.
 • Adım 4: İstenirse Google hesabınızla giriş yapın. Bu, Google play store hesabını kullanmak için gerekli olacaktır.
 • Adım 5: Uygulamayı arayın – Oyun mağazasında Morpa Kampüs. Morpa Kultur Yayinlari tarafından geliştirilen doğru uygulamayı bulun.
 • Adım 6: Son olarak, Yükle düğmesine tıklayın. Başarılı kurulumdan sonra, Morpa Kampüs uygulamasını Bluestacks ana ekranında bulabilmelisiniz.
 • Adım 7: En sevdiğiniz uygulamayı kullanmak için Morpa Kampüs uygulama simgesine çift dokunmanız yeterlidir – PC’de Morpa Kampüs.

Bluestacks, yanınızda bir APK dosyanız varsa Morpa Kampüs’ü PC’ye yükleme seçeneği bile sunar. APK dosyasını yüklemek ve doğrudan yüklemek için Bluestacks ekranının altındaki APK Yükle seçeneğini kullanın.

Sisteminizde bu yazılımı sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için 4GB HDD alanı ile birlikte en az 2GB RAM (önerilen 4GB) olduğundan emin olun. Düşük seviye cihazlarda birkaç sorunla karşılaşabilirsiniz.

Yöntem 2: PC için Morpa Kampüs’i indirin:

Sadece oyun amaçlı tasarlanan en hızlı ve hafif uygulama olan MemuPlay emülatörü son günlerde büyük bir ivme yakaladı. PC için Morpa Kampüs gibi oyunları ve uygulamaları oynamak için daha fazla esneklik ve özellik sağlar. Eminim oyun severler bu emülatörü kesinlikle sevecektir.

Bu yüzden çok fazla zaman kaybetmeden, Windows 10 / 8 / 7 PC dizüstü bilgisayarınıza Morpa Kampüs Nasıl İndirilir ve Kurulur hakkında nokta kılavuzumuza başlayalım. MemuPlay kullanarak PC’de Morpa Kampüs uygulamasının kurulum süreci Bluestacks’inkine oldukça benzer.

 • Adım 1: MemuPlay öykünücüslerini dizüstü bilgisayarınıza indirin. İndirme bağlantısı – https://memuplay.com
 • Adım 2: Yazılımı diğer windows uygulamalarını yüklediğimiz gibi yükleyin.
 • Adım 3: Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra Memuplay öykünücüsünden çıkın.
 • Adım 4: Ana ekranda önceden yüklenmiş Google play store uygulamasını bulun. Açmak için play store uygulamasına iki kez dokunun.
 • Adım 5: Şimdi Morpa Kultur Yayinlari tarafından 3.7 yıldızlı uygulama derecelendirmesi ve 1.000.000+ kurulumla geliştirilen Morpa Kampüs uygulamasını arayın. Oyun mağazasındaki Yükle düğmesine tıklamanız yeterlidir.
 • Adım 6: Birkaç saniye içinde, Memuplay emülatöründe Morpa Kampüs uygulama simgesini bulabilmeniz gerekir. Uygulamayı açın ve hemen kullanmaya başlayın.

Memuplay, daha hızlı deneyimle mükemmel performans sağlar. Bu emülatör, PUBG gibi birkaç popüler oyun da geliştiren Tencent şirketi tarafından geliştirilmiştir. Pc Windows 10 için Morpa Kampüs’ü indirmek için NOX Player, KO Player, Andyroid gibi diğer emülatörleri de kullanabilirsiniz.

PC Mac için Morpa Kampüs’i indirmek için de benzer bir prosedür izleyebilirsiniz. Her iki öykünücü de Windows ve Mac platformları için kullanılabilir ve uygulama yükleme işlemi Windows one ile aynıdır.

Leave a Comment